O nas

POZNAJ GS LIPINKI

Gminna Spółdzielnia
„Samopomoc Chłopska”

Cukiernia GS Lipinki to lokalna spółdzielnia założona 1947 roku, nasze wypieki powstają w oparciu o tradycyjne receptury, wyłącznie z naturalnych surowców najwyższej jakości. Cukiernictwo jest dla nas najważniejsze, staramy się zadowolić nie tylko Państwa gusta smakowe, ale i estetyczne, przywiązując uwagę do każdego szczegółu.

Nasi mistrzowie ręcznie przygotują dla Państwa domowe słodkości, których znakomity smak pozostanie w Państwa pamięci na bardzo długo. To właśnie dzięki nam odkryją Państwo wyśmienity smak domowych ciastek we własnym domu, tak jakby właśnie upiekła je Babcia.

Nasza piekarnia niezmiennie od lat cieszy się uznaniem w branży piekarsko – cukierniczej. Naszą najlepszą referencją jest zadowolenie wielu tysięcy Klientów. 

Wszystkie nasze wyroby piekarniczo cukiernicze wykonywane są ręcznie tradycyjnymi metodami. W procesie wytwarzania korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych składników oraz od lat sprawdzonych receptur.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zakupów detalicznych, oraz hurtowych tak bezpośrednio w Piekarni, jak i w naszych sklepach własnych.

Ponad 70 lat
niezmiennej tradycji 

Podstawowe składniki dobrego pieczywa
to mąka, woda i ręce wytrawnego piekarza.